Росія планує поповнити бюджет золотом з розкопаних могил

У Росії запланували розкопати всі старі занедбані могили, прах пропонують направити на кремацію, а знайдені коштовності підуть до держскарбниці.Про такі нововведення йдеться в проекті закону "Про похоронну справу в РФ і про внесення змін в окремі законодавчі акти", що підготувало Міністерство будівництва і ЖКГ Росії, передає "ТСН".Саме в цьому проекті й пропонують направляти в державну власність виявлені коштовності в ході планованої масової кремації останків з покинутих могил.

Мінбуд РФ приблизно оцінює площу занедбаних поховань у 18-25 тисяч гектарів. Експерти в області похоронної справи говорять, що в передбачуваному обсязі занедбаних поховань можуть бути десятки мільйонів могил. При цьому фахівці навіть приблизно не беруться оцінити можливу кількість дорогоцінних каменів, золотих і срібних прикрас, інших цінностей, які є в цих похованнях.

Представники ж церкви стверджують, що в православних традиціях як мінімум прийнято ховати небіжчика з натільним хрестом.

У самому Мінбуді РФ зазначили, що сьогодні не можливо провести оцінку можливих виявлених цінностей через відсутність статистичних даних.

Можлива норма закону вже викликала в Росії хвилю негативу та несприйняття щодо розкопування старих могил.

http://gazeta.ua/articles/np/_rosiya-planuye-popovniti-byudzhet-zolotom-z-rozkopanih-mogil/622621

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.