Україна сказала, скільки разів намагалася достукатися до РФ щодо політв’язнів

Україна сказала, скільки разів намагалася достукатися до РФ щодо політв’язнів Об этом сообщает depression.in.ua со ссылкой на СМИ.

300

Україна направила Росії сотні звернень та близько 300 дипломатичних нот з вимогою звільнення українських політв’язнів

Про це заявили у Міністерстві закордонних справ України, повідомляє "Радіо Свобода".

Як зазначається, російській стороні направлено сотні звернень та близько 300 дипломатичних нот з вимогою про звільнення та забезпечення прав та інтересів незаконно утримуваних у Росії громадян України.

"Понад 250 разів консульські посадові особи відвідали наших співвітчизників у місцях тримання або відбування покарань", — заявили в МЗС.

Також повідомляється, що під час таких зустрічей ув’язненим надавали консульсько-правові консультації, передавали адресовані їм листи, звернення, а також продукти харчування та предмети першої необхідності.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Ukraina_skazala_skilki_raziv_namagalasya_dostukatisya_do_RF_shchodo_politvyazniv_374824.html”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.