Пожежа в Нотр-Дамі: Як виглядає зсередини обгорілий собор

news-image: Пожежа в Нотр-Дамі: Як виглядає зсередини обгорілий собор
Експерти почали оцінювати масштаб збитків у Соборі Паризької Богоматері після сильної пожежі, яка сталася в понеділок.

Про це повідомляє "Європейська правда". Об этом сообщает okolica.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кам’яна частина собору вціліла, також вдалося врятувати найцінніші реліквії. На фотографіях можна побачити, що вівтар у нефі і хрест на ньому залишилися цілими.

Вціліли також статуї, що прикрашали шпиль — їх відвезли на реставрацію за кілька днів до пожежі.

Однак повністю згоріли дерев’яний шпиль заввишки 93 метри і дерев’яний дах над залом, де проходили богослужіння.

#BREAKING Macron vows to rebuild Notre-Dame within five years pic.twitter.com/xF1L13evmU

— AFP news agency (@AFP) 16 квітня 2019 р.
Також можна побачити чорні обвуглені перекриття даху, що лежать на підлозі всередині Нотр-Дама. Згорілим балках було кілька сотень років.
Вбудоване відео

Aftermath.

Black-charred roof beams — many hundreds of years old — litter the floor inside Notre-Dame de Paris after the devastating inferno pic.twitter.com/RJBOzQjOZH

— AFP news agency (@AFP) 17 квітня 2019 р.
Експерти і архітектори тепер повинні визначити, наскільки постраждали конструкції, що залишилися. Для вивчення наслідків використовуватимуть у тому числі дрони.

На реставрацію собору вже зібрали понад 700 мільйонів євро. Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про намір провести ремонтні роботи за п’ять років, але експерти кажуть, що це може затягнутися на десятиліття.

Нагадаємо, причиною пожежі в Соборі Паризької Богоматері могло стати коротке замикання у частині будівлі, яка перебувала на реконструкції.

У вівторок французькі пожежники змогли повністю ліквідувати пожежу в Соборі Паризької Богоматері, яка розпочалася в понеділок ввечері.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/pozhezha-v-notr-dami-yak-vyglyadae-zseredyny-obgorilyy-sobor1.html”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.