Uber Shuttle запустив спеціальні нічні маршрути під час Atlas Weekend

Фото: uber.com Об этом сообщает chelovek-online.in.ua со ссылкой на СМИ.Райдшеринговий сервіс Uber Shuttle запустив два спеціальні маршрути для відвідувачів фестивалю Atlas Weekend, який стартує сьогодні, дев’ятого липня, і триватиме до 14-го.

Перший маршрут курсуватиме від ВДНГ до Бессарабки 9–14 липня. Другий маршрут їздитиме на Позняки 12–14 липня. Uber звертає увагу, що на маршруті не буде зупинок.

Транспортні засоби Shuttle будуть доступні в усі дні фестивалю з 23:00 до 5:00.

Вартість фіксована – 20 гривень за будь-яку поїздку Shuttle від Atlas.

У мобільному застосунку Uber користувачу буде запропоновано опцію Shuttle by Atlas. Замовити можна до чотирьох місць у мікроавтобусі. Точку посадки буде розташовано біля головного входу ВДНГ. Водію потрібно буде показати шестизначний код, який користувач отримує при замовленні.

Тим часом Київський метрополітен повідомив, що в ніч проти 10 липня та в ніч проти 13 липня працюватиме на годину довше у зв’язку з Atlas Weekend.

Останній поїзд метро зі станції «Виставковий центр» вирушатиме близько 1:05.

Нагадаємо, до фестивалю Atlas Weekend біля ВДНГ відремонтували підземний перехід і намалювали мурал.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/09/uber-shuttle-zapustyv-spetsialni-nichni-marshruty-pid-chas-atlas-weekend/”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.