Поки не пройшла ейфорія: у Зеленського думають достроково переобрати і місцеву владу

Зеленський думає достроково переобрати і місцеву владу Об этом сообщает lugansk24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це заявив парламентський представник Володимира Зеленського Руслан Стефанчук в ефірі програми “Свобода слова” на каналі ICTV увечері 15 липня, повідомляє УП.

За його словами, поки немає консенсусу про те, коли найкраще їх проводити – і чи проводити достроково взагалі.

“Буде це здійснено наступної осені чи це може бути здійснено ще й до цього – ми розглядаємо різні варіанти, як найбільш ефективно перезавантажити всю систему, що стосується відносин влада/людина…

Якщо ти кинеш свіжий огірок у бочку з прокислими огірками, він стане кислим огірком”.Позачергові вибори до парламенту відбудуться 21 липня. Чергові мали відбутися 27 жовтня.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/poki-ne-proyshla-eyforiya-u-zelenskogo-dumayut-dostrokovo-pereobrati-i-mistsevu-vladu/”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.