Новий український правопис не перевірятимуть на ЗНО ще п’ять років

Новий правопис у тести з української мови і літератури поки що не введуть — Новий український правопис не перевірятимуть на ЗНО ще п’ять років
Новий правопис у тести з української мови і літератури поки що не введуть
Школам дадуть п’ять років на те, щоб нові норми правопису увійшли в усталену систему навчання Об этом сообщает zodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зовнішнє незалежне оцінювання ще п’ять років не буде перевіряти знання нового українського правопису. Про це розповів в.о. директора Українського центру оцінювання Валерій Бойко під час брифінгу у четвер, 15 серпня.


Бойко також уточнив, що якщо учень буде використовувати новий правопис під час виконання творчого завдання, це не буде вважатися помилкою.


«У зв’язку з набранням чинності нового українського правопису, згідно з документом Міністерства освіти і науки, в найближчі 5 років нові норми українського правопису, поки вони не стануть усталеною практикою навчання в закладах загальної середньої освіти, перевірятися в тесті з української мови та літератури не будуть. Тобто, не буде завдань, в яких перевірятиметься правильність написання проект-проєкт, кафедра — катедра і так далі», — сказав він.


Нагадаємо, що в 2019 році найвищий конкурс до вищих навчальних закладів був на політологію, журналістику і стоматологію.


Також повідомлялося, що понад 270 учасників ЗНО отримали 200 балів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/science/noviy-ukrajinskiy-pravopis-ne-pereviryatimut-na-zno-shche-pyat-rokiv-618201.html”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.