Ексфутболіст збірної Росії: коронавірус за тиждень перетворив абсолютно здорову людини на труп

Колишній футболіст збірної Росії Дмитро Комбаров назвав пандемію коронавірусу серйозною проблемою.

Об этом сообщает Устав Груп

Він також розповів історію одного зі своїх знайомих, який помер від хвороби буквально за тиждень.

Дмитро Комбаров

Дмитро Комбаров

ФК "Крила Рад"

"Особисто знаю випадок, коли коронавірус за тиждень перетворив абсолютно здорову людину на труп. У мого друга помер хороший знайомий. Лижний інструктор, якому було 40 років. Це не фейк, людина мала прекрасне здоров’я. Після таких новин, звичайно, будеш по-іншому ставитися до ризику зараження. Як грати, знаючи, що ніхто не застрахований? Ніхто в нинішніх умовах не надасть гарантій, що ти не захворієш, а якщо захворієш, то одужаєш", – цитує Комбарова SportBox.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний російський футболіст Павло Погребняк заразився коронавірусом.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/eksfutbolist-zbirnoi-rosii-koronavirus-za-tizhden-peretvoriv-absolyutno-zdorovu-lyudini-na-trup.htm”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.