"Він зраджує і буде зраджувати далі": Tayanna розповіла, як її чоловік пішов до співачки Ані Лорак

Єгор Глєб пропонував синові поїхати з ним в РФ, щоб познайомитися з Ані та її донькою Софією.

Ані Лорак та Єгор Глєб. Фото: соцмережі.

Українська співачка Tayanna розповіла, як її чоловік Єгор Глєб пішов до іншої відомої співачки Ані Лорак. За словами зірки, зараз її екс-чоловік і Лорак живуть разом. Про це йдеться в сюжеті "Світського життя", повідомляють

Об этом сообщает Редакция

"Вони і далі продовжують відносини (Єгор Глєб і Ані Лорак, — ред). Вони живуть разом. Він спілкується з сином, а син йому телефонує. Звичайно, рідко тому, що він відвик від нього. Але коли Єгор приїжджає в Київ, ми постійно бачимося і можемо разом пообідати або повечеряти. Це не табу", — сказала співачка. Ведуча програми Катя Осадча зазначила, що і Tayanna, і Ані Лорак співачки, вони обидві співають в одному стилі. За словами ведучої, Єгор Гліб ласий на зірок.

"Є така справа. Він зраджує, і буде зраджувати далі. Тим більше він переїхав в іншу країну і там йому попалася така ж чернівчанка, як і я", — додала Tayanna. Варто зазначити, що раніше українська зірка написала пісню Ані Лорак. Зараз же вона жартує, що тепер їм залишилося тільки всім разом з’їхатися і жити великою шведською сім’єю. Також Tayanna додала, що Єгор Глєб пропонував синові поїхати з ним в РФ, щоб познайомитися з Ані та її донькою Софією. При цьому маленький син не горів бажанням їхати. "Сам каже: "мамо, знаєш, я ж з татом бачуся дуже рідко. Він мені як не тато, він просто мене зробив". І він це розуміє і говорить, що хоче мене берегти і бути зі мною", — сказала співачка.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/vin-zradzhuie-i-bude-zradzhuvaty-dali-tayanna-rozpovila-iak-ii-cholovik-pishov-do-spivachky-ani-lorak-334938.html”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.