Гордон розповів за що Путін ненавидить Лукашенка: серйозно порушив плани

последние новости в Украине останні новини в Україні

Дмитро Гордон розповів про важкі стосунки Володимира Путіна та Олександра Лукашенка. Путін мав на меті створити союзну державу з Білоруссю, але Лукашенко на це не пішов.

Об этом сообщает Преступная Россия

Відомий український журналіст Дмитро Гордон заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко порушив плани свого російського колеги Володимира Путіна. Тепер між Лукашенком і Путіним дуже складні стосунки. Про це Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".

На думку Гордона, Путін ненавидить Лукашенка через президентство. Коли Путін вирішив знову йти на президента Росії, але Конституція цього не дозволяла, для Путіна найпростіший шлях був у тому, щоб Лукашенко віддав Білорусь у союзну державу і тоді Путін вже легально став би президентом. Але Лукашенко відмовився і Путіну довелося йти на "обнулення", заявив Гордон.
Протести, які нині охопили Білорусь, жахливий варіант для Путіна. Адже таким чином людидемонструють, що незадоволені диктатурою та багаторічним правлінням Лукашенка, те саме може статися і у Росії. "Для Путіна це жахливий приклад, два українські Майдани — це його особиста трагедія. Якщо у Білорусі це пройде — те, що зараз починається в Хабаровську, Владивостоку, набуде поширення", — сказав Гордон.

Дмитро Гордон вважає, що скидати Лукашенка Путіну нині не з руки, залишати його — теж недобре, тому у нього є варіанти: слабкий Лукашенко, і другий варіант — якщо Лукашенко піде на користь опозиціонера.

Раніше лідер партії "Народний фронт", колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко не має боротися за владу силовими методами, а оголосити про повторні вибори і підтвердити свій результат. ASPI news писало, що раніше повідомлялося, що вісім країн Євросоюзу випустили спільну заяву щодо ситуації в Білорусі, вона з’явилася на сайті МЗС Латвійської Республіки.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/gordon-rozpoviv-za-scho-putin-nenavidit-lukashenka-seryozno-porushiv-plani”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.