У Венесуелі заявили про знищення літака США з наркотиками (ФОТО)У Венесуелі військові збили літак з наркотиками, який незаконно перетнув повітряний простір країни.

Об этом сообщает Компромат


Повітряне судно нібито було зі США, повідомив напередодні глава МВС країни Нестор Ревероль.


“Нейтралізовано літак, що перевозив наркотики, з американським реєстраційним номером, який незаконно перетнув повітряний простір країни в штаті Сулія”, – повідомив міністр у Twitter.
Ревероль також опублікував у соцмережі фотографії обгорілого літака, на якому видно наклейку у вигляді прапора США.За словами міністра, військові виявили літак за допомогою радарів. Його збили, щоб припинити наркотрафік з Колумбії, “найбільшого в світі виробника кокаїну”.Нагадаємо, у Києві поліцейський з “пістолетом Януковича” торгував наркотиками.


Джерело статті: “https://informator.press/u-venesueli-zaiavyly-pro-znyshchennia-litaka-ssha-z-narkotykamy-foto/”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.