Лукашенко заявив, що Україна планує знищити Білорусь

Президент Республіки Білорусь Лукашенко переконаний, що низка західних країн, таких як США, Польща, Литва, Чехія і, "на жаль, наша Україна" спробували реалізувати сценарій знищення Білорусі.

Об этом сообщает Слон РУ

Lukashenko
Фото: gazeta.ru

"Україна, попри нашу незмінну підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цінності та інших), попри дух наших відносин, стала форпостом політичних провокацій", — заявив Лукашенко на зустрічі з політичним активом республіки, передає посилаючись на видання "БЕЛТА".

За словами Лукашенка, Білорусь не дозволила реалізуватися цьому "сценарію знищення Білорусі".

Білоруський лідер переконаний, що організатори протестів хочуть втягнути країну в затяжну політичну та економічну кризу, а потім обіцяють "жертвам режиму" відшкодувати втрати.

"Досвід спілкування з українськими майданниками однозначно підказує: ніхто з них нічого ніколи не отримував і не отримає", — переконує Лукашенко.

Президент твердить, що знає, хто керує і хто в цьому зацікавлений, "тому не розслабляємося і будьмо готові до будь-якого виклику".

У середу українська сторона фактично звинуватила Білорусь у стимулюванні приїзду хасидів до кордону та пояснила дії сусідів образою людей "у де-факто білоруській владі", натякнувши на непевний статус керівника Білорусі.

Нагадаємо, вже другий день тисячі хасидів намагаються потрапити до України для святкування єврейського Нового року з Білорусі.

15 вересня Україна закликала Білорусь не пропускати до України іноземців, в’їзд для яких раніше заборонили.

Читати також:
У РФ суд засудив вісьмох кримських татар до колонії суворого режиму
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/lukashenko-zayavyv-shho-ukrayina-planuye-znyshhyty-bilorus/”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.