Стало відомо, в яких країнах українці найчастіше потрапляють в ДТП

Українські водії в першому півріччі 2020 року найчастіше ставали учасниками дорожньо-транспортних пригод в Польщі, Німеччині та Росії.

Об этом сообщает DEDAL


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на інформацію, яку опубліковано на Facebook-сторінці об’єднання українських страхових компаній МТСБУ.


За даними страховиків, найбільша кількість ДТП з вини водіїв авто з українською реєстрацією сталася в наступних країнах:


  • Польща (39,4% від загальної кількості аварій);
  • Німеччина (13,8%);
  • Росія (12,9%).


Загальна кількість дорожньо-транспортних пригод, в який фігурували українські водії, за перші шість місяців цього року склало 1 147 випадків.Як повідомляв "Апостроф", американські вчені прийшли до висновку, що водії-підлітки і водії у віці від 65 років є двома віковими групами з найбільшим ризиком потрапити в автомобільну аварію, що створює для них ще більший ризик травмування.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-16/stalo-izvestno-v-kakih-stranah-ukraintsyi-chasche-vsego-popadayut-v-dtp/209424”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.