Північний потік-2 не зміцнить зв’язки між Євросоюзом і РФ — глава Єврокомісії

Держави ЄС мають діяти швидше, коли мова йде про протидію РФ або Туреччині і про підтримку протестів у Білорусі.

Об этом сообщает THE ЛядовПро це 16 вересня заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен, повідомляє Reuters.


Вона сказала, що Єврокомісія запропонує прийняти європейський аналог акту Магнітського, який передбачає санкції за порушення прав людини, включаючи заморозку банківських активів.


За словами фон дер Ляйен було б неправильно думати, що запуск Північного потоку-2 зможе зміцнити зв’язки між ЄС і РФ.


Читайте також:
Без американських санкцій поховати Північний потік-2 не вдасться. На Німеччину я б не розраховував — Коболєв


Глава Єврокомісії закликала країни ЄС діяти рішучіше. «Чому навіть прості заяви про цінності ЄС відкладаються, розмиваються або стають заручниками інших мотивів?» — задалася питанням фон дер Ляйен.


«Коли країни-члени ЄС кажуть, що Європа занадто повільна, я говорю їм — будьте сміливими і перейдіть нарешті до голосування кваліфікованою більшістю», — додала вона, говорячи про блокування рішень через відсутність консенсусу всіх 27 країн ЄС.


Фон дер Ляйен також сказала, що ніщо не може виправдати залякування Туреччиною своїх сусідів, Греції та Кіпру. «Туреччина була і завжди буде важливим сусідом. Але хоча ми знаходимося близько один до одного на карті, здається, що відстань між нами зростає», — сказала голова виконавчого органу Євросоюзу.


Раніше повідомлялося, що за даними німецького видання Die Zeit, Німеччина запропонувала США угоду на 1 млрд євро в обмін на відмову від санкцій проти Північного потоку-2.


Також повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський не зміг переконати канцлера Австрії Себастьяна Курца в тому, що Північний потік-2 загрожує безпеці Європи.


Редактор: Олександр Іванов


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/biz/economics/pivnichniy-potik-2-glava-yevrokomisiji-skeptichno-vidguknulasya-pro-gazoprovid-ostanni-novini-50112363.html”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.