Україна вперше в історії призначила почесного консула у Квебеку

Україна вперше в історії призначила почесного консула у Квебеку

Почесним консулом України у Монреалі (Канада) став колишній президент Світового конгресу українців Євген Чолій. Угоду про виконання обов’язків почесного консула підписано у п’ятницю, 16 жовтня 2020, повідомив посол України у Канаді Андрій Шевченко, інформує УНН.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

За його словами, мандат новопризначеного почесного консула поширюватиметься на провінцію Квебек. Україна отримає свою дипломатичну присутність у провінції вперше в історії.

«Це важлива географія і унікальна людина. Уже зараз Квебек є лідером з-поміж усіх провінцій Канади за обсягами торгівлі з Україною. І ми безмежно раді, що українські інтереси тут представлятиме саме пан Чолій – знакова постать для світової української громади і блискучий, авторитетний правник», – відзначив посол.

Зазначимо, що вподовж останніх років Україна відчутно розширила свою дипломатичну присутність у Канаді. Генеральне консульство України в Едмонтоні відкрилося у 2018. У Торонто працює Генконсульство України, а у Ванкувері – почесний консул.

У свою чергу Чолій зазначив, що для нього честь виконувати функції почесного консула, просуваючи інтереси України в Канаді.

«Це для мене честь та обов’язок виконувати функції почесного консула, просуваючи інтереси України в Канаді та сприяючи розвитку торговельних, економічних, культурних та наукових зв’язків між цими країнами», – заявив він.

Хто такий Євген Чолій

Євген Чолій канадський правник українського походження. Відомий своєю активною міжнародною діяльністю на підтримку України. Очолював Конгрес українців Канади (1998-2004) і Світовий конгрес українців (2008-2018). Починаючи з 2012, включений у довідник «Найкращі юристи в Канаді» у сферах його юридичної практики з корпоративних та комерційних судових процесів, а також з права неплатоспроможності і фінансової реструктуризації.

Почесний доктор Києво-Могилянської академії та Львівської політехніки. З 2019 є президентом ГО «Україна-2050», що співпрацює з українськими та міжнародними організаціями та українською діаспорою, щоб допомогти розробити спільну візію майбутнього України.


Джерело статті: “https://zaxid.net/ukrayina_vpershe_v_istoriyi_priznachila_pochesnogo_konsula_u_kvebeku_n1509181”

Вход

Меню пользователя

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.