Кривавий рейдерський захват Шаргало

Здається оновлення влади та люстраційні процеси у державі все ж йдуть осторонь окремих представників судової влади, органів юстиції та відвертих злочинців, що уміло користуються адміністративними послугами останніх.

 

Як стало відомо в суботу зранку 3 вересня поточного року озброєні молодики в кількості більше 100 чоловік почали зухвалу спробу захоплення переробного підприємства ТОВ «Хімакс» у районі Крюківщина на Київщині. За один ранок уся околиця району була окупована невідомими людьми «кримінальної зовнішності» на автомобілях з литовськими та польськими номерами.

Тими самими молодиками, яких в народі охрестили «тітушками» керував скандальний рейдер Шаргало Роман, що працює під ширмою суддівського прикриття з оточення колишнього президента Януковича, а саме судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова через свого батька (суддю у відставці ВГСУ Шаргала В.І.).

Роман Шаргало

Працюючі добре розуміли, що відбувається і боронили своє підприємство до останнього. Безкарність ліквідатора Шаргала та нелюдська поведінка рейдерів призвели до страшного. На при великий жаль, у ході сутичок з «тітушками» отримав смертельне поранення та загинув без будь якої провини працівник цього підприємства.

Варто вказати, що до «Революції гідності» контроль над підприємством (ТОВ «Хімакс») приписували політично-фінансовому угрупуванню Захарченка – Чеботарьова, однак останніх два роки вказані фігуранти набули статусу підозрюваних та переховуються від правосуддя на теренах Росії. Згодом з’ясувалось, що рейдерську атаку під керівництвом Р. Шаргала все ж таки спровокувала остання очистка складу акціонерів від представників банди Захарченка – Чеботарьова.

Очевидним фактом є те, що невдоволені таким розвитком подій останні, через свої впливові зв’язки з давнім бізнес-партнером Олександром Ліщенко (відомим у кримінальному середовищі як «Ліча»), за посередництвом Громадської спілки «Всеукраїнський громадський рух «Лівий берег» (її розгалужена структура містить понад 14 обласних підрозділів та охоронну фірму) та підконтрольного добровольчого батальйону «Свята Марія», а точніше тієї його частини, що «наводять порядок на замовлення» за немаленьку оплату вирішили відіграти ситуацію назад та повернути собі контроль над підприємством.

Про свою «раптову обізнаність і глибоке занепокоєння» уже поінформував у мережі Facebook і один із народних депутатів від радикальної партії Дмитро Лінько. Окремі джерела пов’язують його з батальйоном «Свята Марія» у якості куратора. За останньою інформацією від жителів Крюківщини, батальйонними тітушками допомагав керувати ще один «герой мережі», який себе представляє як «замкомбат батальйону» на прізвисько «Моня» (наближений до Ліщенка). Відео з його «подвигами» можна подивитися по цьому лінку

Дмитро Лінько

Таким чином, компанія реваншистів зібралася чимала. Є замовники, є куратор і є виконавці. Ціль у такого організованого злочинного угрупування – повернути та «кришувати».

За інформацією інтернет порталів, ліквідатор Шаргало Р. вже встиг прославитись та набути досвіду захоплення підприємств, про шо можна почитати ось тут

Існуюче ОПГ «Захарченка-Чеботарьова-Ємельянова та сімейства Шаргало» (син арбітражний керуючий – рейдер та батько — Шаргало В. тодішній суддя Вищого господарського суду України), після скандального захоплення майнових активів ПАТ СПК «Меридіан» досі не затримані та й надалі працюють на замовлення кримінальних босів. Детальніше про них тут.

Подія набула розголосу та сколихнула патріотично налаштовану громадськість району. Схоже що, Шаргалу і його «тітушкам» (з м. Фастів, Біла Церква) дали відсіч та показали, що буремні часи та методи бандюків Януковича вже не повернути… Реваншу не буде!

 

 

Микола Богуцьких, журналіст.

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.