«Авалон-5»: мрії про якісне житло у Вінниці збуваються!

Мати власне комфортне житло у центрі Вінниці? Бути впевненим у майбутньому, зосередитись на сім’ї, замісто того, щоб вирішувати проблеми із будинком? Тепер це реальність. Якісне житло для людей – ось головний козир «Авалон-5». У Вінниці львівська компанія «Авалон Інк.» будує свій п’ятий за ліком житловий комплекс. Він так і називається АВАЛОН 5. Локація новобудови, без сумніву, є привабливою для вінничан: комплекс зростає у спокійному «спальному» районі та одночасно – майже в центрі Вінниці – на території між вулицями Шевченко, Константиновича та Трамвайною (колишньою Революційною).

Хто такий «Авалон»?

Компанія Avalon Inc. займається девелопментом особливо якісних об'єктів нерухомості. «Авалон» створює концепції забудови земельних ділянок та функціонального використання об'єктів нерухомості. Головна функція компанії – об'єднання й координація роботи всіх учасників проекту. Таким чином, «Авалон» є сполучною ланкою між усіма сторонами проекту, починаючи від компанії – розробника проектної документації і закінчуючи державними органами, які приймають об'єкт в експлуатацію.

Кожен працівник компанії знає місію:

Ми прагнемо стати найбільшою компанією з девелопменту та управління нерухомістю в Україні. Компанія має намір максимально збільшити обсяг інвестицій та зміцнити свою ділову репутацію, займаючись девелопментом високоякісних проектів. З цією метою компанія здійснюватиме наступні ініціативи:

- подальше нарощування обсягів інвестицій у портфелі об'єктів нерухомості;

- послідовне формування інтегрованої фінансово-інвестиційної компанії згідно з міжнародними стандартами;

- удосконалення процедур та бізнес-процесів девелопменту; створення альянсів із потужними стратегічними партнерами.

«Мета нашої будівельної компанії – втілення у реальність мрії українців про комфортне житло, затишне для кожного члена родини. У Львові ми успішно будуємо чотири житлові комплекси. Повірте, львів’янам, жителям одного з найкрасивіших міст України, догодити не просто, але, здається, нам це вдалося, – посміхається маркетолог компанії Avalon Inc., Юлія Домаєва.

Сумніватися не доводиться, минулого року житловий комплекс Avalon Garden у Львові, за висновками некомерційного проекту «Ревізор новобудов», було визнано однією з найкращих новобудов України. Оцінювалися всі житлові комплекси за такими важливими та серйозними критеріями: наскільки зручні приміщення для життя; фінансова привабливість та відповідність ціни та якості; розташування комплексу та його інфраструктура.

До речі, житловий комплекс АВАЛОН 5 у Вінниці, 5-й за ліком будівельний об’єкт, буде певною мірою нагадувати саме львівський Avalon Garden.

 

Чому саме Вінниця?

Вінниця – місто, що інтенсивно розвивається, а це означає, що його мешканці потребують якісного та сучасного житла. Саме із таким переконанням компанія «Авалон Інк.» прийшла у Вінницю.

Отже, мету будівництва визначено, тобто продукт має бути і якісним, і красивим в усіх відношеннях, - каже керівник відділу маркетингу Юлія Домаєва. - Ми з’ясували потреби та вимоги людей щодо майбутнього житла, провели опитування, фокус-групи та маркетингові дослідження. Безперечно, в своїй роботі ми, передусім враховуємо бажання клієнтів, одночасно орієнтуючись на кращі закордонні стандарти. Не випадково стратегією компанії «Авалон Інк.» визначено – «Свою історію ми вплітаємо в історію міста».

Цікаво, що головним підрядником вінницького будівництва АВАЛОН 5 стала компанія, яка звела одну з найвищих споруд бізнес-класу в Україні, – київський багатофункціональний комплекс Gulliver(заввишки 148,1 м).

«Авалон Інк.» має бездоганну репутацію на будівельному ринку завдяки тому, що всі проекти будуються винятково в рамках чинного законодавства.

Компанія «Авалон Інк.» прийшла у Вінницю не заради одного житлового комплексу, ми хочемо в цьому місті розвиватися, - зазначає юрист Роман Попко. - Нині готуються ще два проекти. Ми розглядаємо можливі місця для їхнього втілення, спілкуємося і знаходимо розуміння з місцевою владою. Будівництво ніколи не починається, якщо не оформлені «Містобудівні умови і обмеження», інші дозвільні документи. До слова, наші клієнти можуть з усіма документами ознайомитися.

Дуже часто майбутніх жителів новобудов хвилює питання, кому в подальшому належатиме земля під їхнім будинком, чи не виникне з цим проблем?

Нині земля знаходиться в оренді у будівельної компанії, яка здійснює регулярні орендні платежі. Згодом жителі «Авалон 5», створюючи ОСББ, відведуть землю для себе, а забудовник, відповідно, від землі відмовиться. Згідно із законодавством, «земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні житлові будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками; порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні житлові будинки, визначається співвласниками». Таким чином, управління має здійснювати ОСББ. Отже, хвилювання, про які ви говорите, -просто марні та зайві.

Усіма подробицями та деталями щодо будівництва в АВАЛОН ми готові поділитися із зацікавленими вінничанами, - додає керівник Консультаційного центру компанії Максим Ніколюк. – Досвідчені менеджери завжди допоможуть в оформленні необхідної документації і здійснення платежів у банку. Кожний клієнт для нас – VIP, і ми з ним - від початку до кінця нашої роботи. Ми готові зустрічатися з мешканцями та відповісти на всі питання

 Яким буде АВАЛОН- 5 у Вінниці?

 Житловий комплекс АВАЛОН 5, виросте майже у центрі Вінниці – на території між вулицями Шевченко, Константиновича та Трамвайною (колишньою Революційною). На громадському транспорті від АВАЛОН 5 до майдану Незалежності – не більше 10-ти хвилин. Важливо, що всі необхідні для зручного та повноцінного проживання об’єкти будуть доступні для майбутніх власників нових квартир: поблизу – магазини, школа, Палац дітей та юнацтва, вищі навчальні закладі та банківські відділення. Неподалік – лісова зона та Центральний парк.

ЖК АВАЛОН 5 складатиметься із 14-ти секцій, загалом, це близько 700 квартир, – каже головний архітектор компанії Avalon Inc., Дмитро Ярема – Ми не будуємо хмарочосів, адже вже доведено, що жити на величезній висоті – не дуже й зручно. Формат секцій АВАЛОН 5 – винятково сучасно-європейський. За прикладом новобудов Барселони та Варшави, більшість секцій матиме 8 та 9 поверхів, найвищий поверх – дев’ятий. Саме це дозволяє нашим будівельникам не використовувати дещо штучний монолітобетон, наш матеріал – це екологічна цегла, перевірена віками. Усі квартири матимуть індивідуальне опалення енергоефективне та економне. До слова, всі секції комплексу будуть обладнані сучасними ліфтами. При розробці проекту компанією було зроблено акцент, у першу чергу, на зручності для проживання мешканців. Внутрішній двір АВАЛОН 5 ніяким чином не нагадуватиме колодязь, навпаки, це буде доволі відкритий простір із зоною відпочинку в затінку дерев, дитячими та спортивними майданчиками. Для власників автомобілів передбачено підземний паркінг – безпечний та доступний. Перший поверх у всіх чотирнадцятьох секціях буде комерційним, але при цьому корисним для мешканців: продуктовий магазин, аптека, СПА-салон, магазин техніки, кав’ярня тощо.

На території житлового комплексу у Вінниці будуть окремо збудовані приміщення дитячого садочку та спортивний зал. Тож повноцінне життя для активних молодих людей чи батьків із дітьми, які оберуть собі затишну квартиру в АВАЛОН 5, буде забезпечено.

 Як будується АВАЛОН 5?

 На рахунку головного архітектора «Авалон Інк.» львів’янина Дмитра Яреми- вже 50 втілених житлових проектів. Причому, всі визнані вдалими – і не тільки жителями, а й професіоналами, у тому числі й іноземними. Так, проекти АВАЛОН відібрані для участі в престижному міжнародному конкурсі «Європейська Премія Нерухомості», що відбувається кожного року в Лондоні. А житловий комплекс Avalon Garden у Львові, за висновками некомерційного проекту «Ревізор новобудов», уже визначено однією з найкращих новобудов.

- Ми переконані, що сучасні житлові будинки аж ніяк не повинні нагадувати «мурашник», тому кількість квартир у кожній секції вінницького АВАЛОН 5 не буде великою, - розповідає Дмитро Ярема. - Людям потрібне відчуття, що це їхня – власна та затишна - домівка. І це стосується не тільки квартир. У житловому комплексі АВАЛОН-5 будуть внутрішні двори, в архітектурі їх ще називають «закритими». Переваги очевидні: сторонні люди, небажані «гості» не будуть ходити територією, не заїжджатимуть й автомобілі, а мешканці будинку відчуватимуть, що двори – так само їхні, як і квартири

Зрозуміло, що вінничанам не терпиться швидше побачити новий житловий комплекс у всій красі…

Процес будівництва житлового комплексу АВАЛОН 5 розрахований на 2,5 роки. Секції здаватимуться в експлуатацію поетапно. Нині йде будівництво семи секцій. Ми будуємо за всіма нормами та правилами – це наш принцип! І, зрозуміло, що зайвий поспіх може тільки зашкодити. Ми неухильно дотримуємося термінів для відстоювання фундаменту та колон, і тільки після цього приступаємо до цегельної кладки. Далі процес пришвидшується: тиждень – і зводиться поверх.

Коли саме буде здано першу секцію АВАЛОН 5?

У нас усе іде за планом. Як і обіцяно, плануємо здати першу секцію на початку 2017 року. До речі, в договорі прописано, що в разі порушення термінів здачі секції, на ЖБК накладаються штрафні санкції, які компанія сплачує клієнту.

Чи можуть майбутні мешканці та вінничани, які ще тільки мають намір придбати нове житло, на власні очі побачити, як росте Авалон5?

Жодних проблем. По-перше, за ходом будівництва можна спостерігати в режимі он-лайн (для цього встановлено камери спостереження) на нашому сайтіavalon-inc.com.ua. По-друге, за бажання клієнта, ми готові зустріти його безпосередньо на будівельному майданчику, провести територією та показати весь процес. Навіть каску дамо для повної безпеки, - посміхається Дмитро Ярема.

 Як стати власником квартири в ЖК АВАЛОН 5?

 Майбутнім мешканцям «Авалону» уже варто знати:

Поверх та кількість кімнат можна вибрати на власний розсуд (приміром, якщо три кімнати для вас замало, можна придбати та об’єднати дві чи більше квартир);

У компанії Avalon Inc. працює відділ кваліфікованих дизайнерів, які, за бажанням мешканців, спланують простір квартири та оформлять її, враховуючи смаки та всі творчі забаганки новоселів;

Додаткове обладнання помешкань, чи інші потреби нових мешканців також буде реалізовано.

 «Ми будуємо для українців не просто квартири, а європейський комфорт» - це один із головних принципів компанії Avalon Inc. Відповідно, і підхід до кожного клієнта у компанії – гнучкий та європейський. Приміром, консультаційний центр обіцяє здивувати усіх, хто хоче придбати житло в ЖК АВАЛОН 5, приємним поєднанням понять «внесок» та «якість».

 Детальнішу інформацію про житловий комплекс АВАЛОН 5 можна отримати за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 23 Б, ТЦ «Феріде Плаза», 2-й поверх та за телефонами +38(096)77 86 555; +38(063)77 60 555.

 АВАЛОН 5

 Багатоповерхівка, але не «мурашник»!

«Кожний клієнт для нас – VIP»

«Ми створюємо свою історію і «вплітаємо» її в історію міста»

_____________________________________

Будівництво нового житлового комплексу "Авалон 5" у Вінниці

Найближчим часом у нашому місті з'явиться нова прикраса. Компанія Avalon Inc. розпочинає будівництво нового житлового комплексу "Авалон 5" у м. Вінниця. Це сучасний європейський архітектурний формат з ключовими принадами для комфортного проживання, який гарантовано надасть мешканцям очікуваний спокій і затишок. Детальніше на сайті http://avalon-inc.com.ua/vinnica.html

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з фахівцями компанії :

096-7786555 (Вінниця)  063-7760555 (Вінниця)

Сохранить

Сохранить

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.