В Україні перевірять отримувачів субсидій: кого змусять повернути гроші


У Мінсоцполітики повідомили, кого в Україні можуть позбавити субсидій, а кому доведеться повернути виплати. Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на заяву радника міністра соціальної політики Миколи Шамбора.

Об этом сообщает FLB

"Будуть припинені виплати тим, хто не подав деякі документи або приховав свої певні доходи чи статки для того, щоб отримати субсидію. Йдеться про припинення виплат або повернення тих сум, які були призначені неправомірно", — розповів чиновник.

Кому доведеться повернути гроші

Він наголосив, що у випадку, якщо людина не мала право на субсидію, але користувалася нею, то гроші доведеться повернути.

Утім, тут є виключення, каже представник Мінсоцполітики: "Щоб отримати субсидію, треба подати заяву і декларацію про свої доходи. Якщо помилився працівник служби, то з людини нічого не заберуть, бо помилилася не вона. Якщо ж людина не правильно подала документи, то вже справа інша. Якщо людина подає декларацію і забула про доходи — це вже не зовсім правомірна дія".

Кого перевірять цього року

За словами Шамбора, наразі відомство проводить додаткові перевірки. Зокрема, дані податкової служби, аби отримати інформацію про всі доходи людини.

"Минулого року ми перевірили отримувачів малозабезпечених сімей. Зараз будемо проводити ширшу перевірку тих, хто отримує субсидії", — повідомив радник міністра соцполітики.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-ukrayini-pereviryat-otrimuvachiv-subsidiy-kogo-zmusyat-povernuti-groshi-393884”

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.