Слідчі Донеччини у взаємодії з працівниками ДонДУВС МВС України провели для курсантів поліцейський квест

Участь у квесті стала для курсантів дієвим способом захисту теоретичних і практичних знань, отриманих під час стажування у підрозділах поліції. Курсанти виконували роль слідчих та на прикладах кримінальних правопорушень, розкривали злочини.


Після успішного проходження стажування в органах досудового розслідування територіальних підрозділів ГУНП в Донецькій області, курсанти відомчого вишу пройшли спеціальний поліцейський квест.

Комісія, до складу якої увійшли працівники університету та заступник начальника слідчого управління ГУНП в Донецькій області Олена Продун, оцінювали теоретичні та практичні знання здобувачів освіти.

За сценарієм поліцейського квесту, курсантська молодь виконувала роль слідчого/слідчої. Відповідно до розгорнутих навчальних фабул вчинених злочинів, майбутнім слідчим на 18 імітованих місцях події необхідно було провести огляд та скласти відповідний протокол.

Після виконання завдання, курсанти та курсантки проводили слідчі (розшукові) дії та досудове розслідування в цілому.

Курсантська молодь продемонструвала відмінні знання теорії та практичні навички, отримані під час проходження стажування в органах досудового розслідування. Це було високо відзначено як членами комісії, так і практичними працівниками, які надавали допомогу майбутнім слідчим.

Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/slidchi-donechchyny-u-vzayemodiyi-z-praczivnykamy-donduvs-mvs-ukrayiny-provely-dlya-kursantiv-policzejskyj-kvest/”

 

Довольно часто трудно определить — какой стороне принадлежит тот или иной портал, ведь внешне тенденциозная подача новостей может быть и незаметна, но за ней стоит строгая редакционная политика. И именно редактор указывает, что и как писать. Сайт Black&White News изначально решил уйти от такого подхода — мы ясно разграничиваем наши новости.
На сайте Black&White News вы и сами увидите, какая новость пришла из каокго источника. Мы не скрываем — мы вскрываем. Быть может, на нас разозлятся конкуренты — но мы играем в открытую. Только так.